O mnie

Nazywam się Magdalena Roślik i jestem dyplomowanym dietetykiem.

Prowadzę konsultacje dietetyczne online oraz stacjonarną poradnię żywieniową w Lęborku i Wejherowie. Tworzę kursy, organizuję webinary oraz prowadzę profile w mediach społecznościowych na których podejmuję tematy z zakresu zdrowego odżywiania, suplementacji czy szeroko pojętych ciekawostek ze świata zdrowia.


Moje wykształcenie

Ukończyłam studia dietetyczne w Bydgoszczy ze względu na moje zamiłowanie do wszystkiego co związane ze zdrowiem człowieka. Moim pierwszym kierunkiem studiów była biotechnologia na Politechnice Gdańskiej, swój dyplom inżyniera broniłam w katedrze technologii żywności, zaś magistra realizowałam z zakresu biotechnologii leków. Aby posmakować trochę studiowania na bardziej humanistycznym kierunku ukończyłam również zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim.

Cały czas się dokształcam, uczestniczę w konferencjach naukowych i realizuję różne projekty promujące zdrowy styl życia.

Pani dietetyk z lęborka
mgr inż. Magdalena Roślik

Dietetyk & Zielarz

 Kocham przyrodę, spacery po lesie, jazdę na rowerze. Uwielbiam podróże zarówno małe jak i duże.

Magdalena Roślik podpis

Dietetyk & Biotechnolog

Wykształcenie w obu tych kierunkach i lata praktyki pozwalają mi na holistyczne podejście do klienta!

Obserwuj mnie na YouTube, Facebook, Instagram, TikTok!
Owsianka z malinami, dietetyk

Moja przygoda z social mediami rozpoczęła się od wspólnej podróży z tatą motocyklem do Rumunii. To właśnie podczas tego wyjazdu zaczęłam tworzyć treści na Instagrama, niespodziewanie pojawił się pierwszy viral, a potem kolejne. Jeden z filmów osiągnął ponad milion wyświetleń. A więc, działam dalej!

Na swoich social mediach publikuje zarówno przepisy jak i ciekawostki ze świata zdrowia, ziołolecznictwa czy szeroko rozumianej dietetyki. Serdecznie zapraszam do zaobserwowania moich profili!

Moje dyplomy i certyfikaty

Moja galeria

A tutaj kilka zdjęć moich potraw!

Dietetyk Magdalena Roślik
Kasza jaglana z warzywami
Makaron z nerkowcami
Owsianka z owocami
Naleśniki z twarogiem